Hodnocení turnaje

20.02.2016 18:41
 

Dvanáct ze třinácti nominovaných hráčů se zúčastnilo kvalitně obsazeného turnaje v Lanškrouně.

U hráče, který bez omluvy nedorazil, bude jeho jednání považováno jako nejvyšší disciplinární provinění vůči týmu.

Kluci, kteří byli namícháni z obou družstev našich přípravek, skončili na konečném sedmém místě z osmi zúčastněných týmů. Každý z nich si odnesl spoustu prožitků ze hry, medaili a sladkou odměnu.

 Gól jsme sice nevstřelili, ale vytvořili jsme si mnoho šancí, které jsme však pod tlakem proměnit nedokázali. Na druhou stranu je třeba říct, že naši soupeři si vytvořili také mnoho šancí, spoustu z nich však polapili naši skvěle chytající brankáři. Kromě jednoho zápasu, který jsme prohráli 0:8 byli všichni soupeři hratelní.

Tým byl promíchán také s mladší přípravkou, což v měření s o dva roky staršími soupeři bylo samozřejmě znát .Úlohou našeho ,,béčka´´ není primárně vítězit  na turnajích, ale vychovat kvalitní jednotlivce, z nichž ti nejšikovnější a nejpilnější posuneme do A týmu, který má zase stejnou úlohu v dané hierarchii. Není důležité vítězit v přípravkách, ale připravovat hráče vítězstvími i porážkami na mužskou kategorii. 

Umístění v turnajích může být někdy velmi zavádějící, proto nejásám, pokud v rámci okresního přeboru přípravek zvítězíme 20:0, ale také netruchlím, když se neumístíme na turnaji. Na těch, kteří chodí pravidelně na tréninky je progres znát a čeká nás ještě spoustu další práce.

Děkuji všem zúčastněným hráčům, ale také jejich rodičům, za podporu a velmi slušné fandění a podporu našeho týmu. Děkuji!

 

Martin Valenta 

trenér